Image effect kit (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: size
eu: tamaina

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Text
eu: Testua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Basic
eu: Basikoa

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: text
eu: testua

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: pixels
eu: pixel-ak

en: color
eu: kolorea
