Image effect kit (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: size
fa: اندازه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Size
fa: اندازه

en: Font
fa: فونت

en: Text
fa: متن

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Basic
fa: پایه

en: Color
fa: رنگ

en: Position
fa: موقعیت

en: text
fa: متن

en: Negate
fa: نقیض

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: pixels
fa: پیکسل

en: color
fa: رنگ
