Image effect kit (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: size
ka: ზომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Color
ka: ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: text
ka: ტექსტი
