Image effect kit (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: size
km: ទំហំ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Color
km: ពណ៌

en: text
km: អត្ថបទ

en: pixels
km: ភីកសែល

en: color
km: ពណ៌
