Image effect kit (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: size
ku: قه‌باره‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Text
ku: دەق

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: text
ku: دەق

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: color
ku: ڕه‌نگ
