Image effect kit (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: size
my: အရွယ်အစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Font
my: စာလုံး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်
