Image effect kit (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: size
sv: storlek

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Color
sv: Färg

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Negate
sv: Negera

en: width
sv: bredd

en: height
sv: höjd

en: angle
sv: vinkel

en: Brightness
sv: Ljusstyrka

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Radius
sv: Radie

en: Angle
sv: Vinkel

en: pixels
sv: pixlar

en: color
sv: färg

en: radius
sv: radie

en: Bubble
sv: Bubbla
