Image effect kit (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: Text
ur: متن

en: Color
ur: رنگ

en: Negate
ur: نفی
