Image effect kit (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: size
vi: kích cỡ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Size
vi: Dung lượng

en: Font
vi: Phông chữ

en: Text
vi: Văn bản

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Background color
vi: Màu nền

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Color
vi: Màu sắc

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Position
vi: Vị trí

en: text
vi: văn bản

en: width
vi: độ rộng

en: height
vi: độ cao

en: Brightness
vi: Độ ánh sáng

en: Angle
vi: Góc

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: color
vi: màu

en: Contrast
vi: Độ tương phản

en: Snow
vi: Tuyết
