Image effect kit (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: size
be: памер

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Text
be: Тэкст

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Basic
be: Асноўны

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Negate
be: Звярнуць

en: pixels
be: пікселі
