Image effect kit (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Text
bg: Текст

en: Media
bg: Медия

en: Color
bg: Цвят

en: color
bg: цвят
