Image effect kit (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Text
bs: Tekst

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Basic
bs: Obični

en: Color
bs: Boja

en: color
bs: boja

en: Snow
bs: Snijeg
