Image effect kit (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Text
cy: Testun

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Color
cy: Lliw

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Position
cy: Lleoliad

en: color
cy: lliw
