Image effect kit (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: size
gu: કદ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Text
gu: લખાણ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ
