Image effect kit (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Brightness
kn: ಪ್ರಕಾಶಮಾನ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Contrast
kn: ವೈದೃಶ್ಯ (ಕಾಂಟ್ರಾಸ್ಟ್)

en: Snow
kn: ಹಿಮಪಾತ
