Image effect kit (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: size
oc: talha

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Font
oc: Poliça

en: Text
oc: Tèxte

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Repeat
oc: Repetir

en: Position
oc: Posicion

en: text
oc: tèxte

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Negate
oc: Invèrse

en: pixels
oc: pixèls

en: Wedding
oc: Maridatge
