Image effect kit (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: size
sk: veľkosť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Font
sk: Písmo

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Basic
sk: Základné

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Position
sk: Pozícia

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Negate
sk: Negácia

en: Radius
sk: Polomer

en: pixels
sk: pixelov

en: color
sk: farba
