Image effect kit (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: size
te: కొలత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Position
te: స్థానం
