Image effect kit (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Negate
am: አሉታዊ

en: color
am: ቀለም
