Image effect kit (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Text
ast: Testu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Basic
ast: Básicu

en: text
ast: testu
