Image effect kit (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: size
eo: dimensio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Font
eo: Tiparo

en: Text
eo: Teksto

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: Negate
eo: Negaciu

en: color
eo: koloro
