Image effect kit (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: size
he: גודל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Font
he: גופן

en: Text
he: טקסט

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Basic
he: בסיסי

en: Color
he: צבע

en: Repeat
he: חזור

en: Position
he: מיקום

en: text
he: טקסט

en: Negate
he: שלילי

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: Radius
he: רדיוס

en: pixels
he: פיקסלים

en: color
he: צבע
