Image effect kit (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: size
hr: veličina

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Text
hr: Tekst

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Basic
hr: Osnovno

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: text
hr: tekst

en: Tokens
hr: Tokeni

en: pixels
hr: piksela

en: color
hr: boja
