Image effect kit (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: size
hy: չափ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Basic
hy: Տարրական

en: Color
hy: Գույն

en: Negate
hy: Ժխտել

en: pixels
hy: փիքսել
