Image effect kit (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: size
it: dimensioni

en: Yes
it: Sì

en: Size
it: Dimensione

en: Font
it: Carattere

en: Text
it: Testo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Basic
it: Di base

en: Color
it: Colore

en: Repeat
it: Ripeti

en: Position
it: Posizione

en: text
it: testo

en: Tokens
it: Token

en: Negate
it: Negata

en: width
it: larghezza

en: height
it: altezza

en: pixels
it: pixel

en: color
it: colore
