Image effect kit (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: size
ja: サイズ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Font
ja: フォント

en: Text
ja: テキスト

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Background color
ja: 背景色

en: Basic
ja: 基本

en: Color
ja: 色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Position
ja: ポジション

en: text
ja: テキスト

en: Tokens
ja: トークン

en: Negate
ja: 否定

en: width
ja: 横幅

en: height
ja: 高さ

en: Border color
ja: ボーダー色

en: pixels
ja: ピクセル

en: color
ja: カラー

en: Bubble
ja: バブル
