Image effect kit (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: size
kk: өлшем

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Text
kk: Текст

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс
