Image effect kit (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: size
lv: izmērs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: Font
lv: Fonts

en: Text
lv: Teksts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: text
lv: teksts

en: Negate
lv: Nolieguma

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: pixels
lv: pikseļi

en: color
lv: krāsa
