Image effect kit (8.x-1.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: size
ml: വലിപ്പം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Color
ml: നിറം
