Image effect kit (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: size
no: størrelse

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Size
no: Størrelse

en: Text
no: Tekst

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Color
no: Farge

en: Repeat
no: Gjenta

en: Position
no: Posisjon

en: text
no: tekst

en: Tokens
no: Plassholdere

en: Negate
no: Gjør negativ

en: width
no: bredde

en: height
no: høyde

en: pixels
no: piksler

en: color
no: farge
