Image effect kit (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: size
ta: அளவு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Size
ta: அளவு

en: Text
ta: உரை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Color
ta: நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: text
ta: உரை

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: color
ta: நிறம்
