Image effect kit (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: size
th: ขนาด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Text
th: ข้อความ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง

en: Radius
th: รัศมี

en: pixels
th: พิกเซล

en: color
th: สี
