Image effect kit (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: size
ug: رازمىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Color
ug: رەڭ

en: text
ug: تېكىست

en: color
ug: رەڭ
