Image effect kit (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: size
lt: dydis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: Font
lt: Šriftas

en: Text
lt: Tekstas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: text
lt: tekstas

en: Negate
lt: Paneigti

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Radius
lt: Spindulys

en: pixels
lt: pikseliai

en: color
lt: spalva
