Image effect kit (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Text
ar: نص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Basic
ar: الأساسي

en: Color
ar: اللون

en: Position
ar: الوضع

en: text
ar: نص

en: Negate
ar: نفي

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: pixels
ar: بكسلات
