Image effect kit (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Color
bn: রং
