Image effect kit (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: size
cs: velikost

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Basic
cs: Základní

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Position
cs: Pozice

en: text
cs: Text

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Negate
cs: Negovat

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Border color
cs: Barva okraje

en: pixels
cs: pixelů

en: color
cs: barva
