Image effect kit (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: size
da: størrelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: Font
da: Skrift

en: Text
da: Tekst

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Color
da: Farve

en: Repeat
da: Gentag

en: Position
da: Placering

en: text
da: tekst

en: Tokens
da: Symboler

en: Negate
da: Modvirk

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: pixels
da: pixel

en: color
da: farve
