Image effect kit (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: size
fi: koko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Font
fi: Fontti

en: Text
fi: Teksti

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Position
fi: Sijoitus

en: text
fi: teksti

en: Tokens
fi: Merkit

en: Negate
fi: Käänteistä

en: width
fi: leveys

en: height
fi: korkeus

en: Border color
fi: Reunan väri

en: pixels
fi: pikseliä

en: color
fi: väri
