Image effect kit (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: size
id: ukuran

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Size
id: Ukuran

en: Font
id: fonta

en: Text
id: Teks

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Basic
id: Dasar

en: Color
id: Warna

en: Repeat
id: Diulangi

en: Position
id: Posisi

en: text
id: teks

en: Tokens
id: Token

en: Negate
id: Meniadakan

en: width
id: lebar

en: height
id: tinggi

en: pixels
id: piksel

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: color
id: warna

en: Top Center
id: Tengah Atas

en: Bottom Center
id: Tengah Bawah
