Image effect kit (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: size
mn: хэмжээ

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Font
mn: Фонт

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Color
mn: Өнгө
