Image effect kit (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: size
mr: आकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Text
mr: अक्षर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग

en: Position
mr: स्थान

en: Negate
mr: रद्द
