Image effect kit (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: size
sl: velikost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Text
sl: Besedilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Basic
sl: Osnovno

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: color
sl: barva
