Image effect kit (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: size
tr: boyut

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Size
tr: Boyut

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Text
tr: Metin

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Basic
tr: Temel

en: Color
tr: Renk

en: Position
tr: Konum

en: text
tr: metin

en: Tokens
tr: tokens

en: Negate
tr: Reddet

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: pixels
tr: piksel

en: color
tr: renk
