If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: User Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
