If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
