If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
