If Then Else (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: User Login
ru: Вход пользователя

en: user
ru: пользователь

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Item
ru: Элемент

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Event
ru: Событие

en: Text
ru: Текст

en: User
ru: Пользователь

en: Link Title
ru: Заголовок ссылки

en: Active
ru: Активно

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Roles
ru: Роли

en: Field value
ru: Значение поля

en: Success
ru: Успешно

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Clone
ru: Клонировать

en: Expires
ru: Истекает

en: Condition
ru: Условие

en: Entity
ru: Сущность

en: Email body
ru: Текст письма

en: From email address
ru: E-mail адрес отправителя

en: Form
ru: Форма

en: Execute
ru: Выполнить

en: Alias
ru: Синоним

en: other
ru: другой

en: Data
ru: Данные

en: User Role
ru: Пользовательская роль

en: Output
ru: Вывод

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Image Width
ru: Ширина изображения

en: Image Height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Current Theme
ru: Текущая тема оформления

en: Entity object.
ru: Entity(сущность) объект.

en: Entity Bundle
ru: Подтип сущности

en: Data to check
ru: Данные для проверки

en: The item to check for.
ru: Элемент для проверки.

en: Set Cookie
ru: Установить cookie

en: Init
ru: Инициализация
