If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Execute
bg: Изпълни

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
