If Then Else (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Body
et: Sisu

en: User Login
et: Sisselogimine

en: user
et: kasutaja

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Field value
et: Välja väärtus

en: Success
et: Õnnestus

en: Clone
et: Klooni

en: Condition
et: Tingimus

en: Entity
et: Olem

en: Form
et: Vorm

en: Execute
et: Rakenda

en: Data
et: Andmed

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: Error message
et: Veateade

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Current Theme
et: Praegune kujundusmall

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

[ctx: Plural]
en: Enabled
et: Aktiveeritud
